CIAŁO

 
 

FAKE BAKE – to amerykańska marka, której produkty powstały z miłości do słońca i zdrowej, nieskazitelnej opalenizny. Jest liderem w dziedzinie opalania natryskowego oraz nr 1 wśród kosmetyków opalających na świecie. Fake Bake gwarantuje naturalnie wyglądającą i długotrwałą opaleniznę, która dostosowuje się indywidualnie do karnacji. Kombinacja wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników zapewnia skórze maksymalne odżywienie i nawilżenie.

 

MANUALNY ZABIEG OPALAJĄCY

Kondycja skóry:

  • każdy rodzaj skóry

Aplikację samoopalacza poprzedza złuszczanie i nawilżanie skóry. Po przygotowaniu następuje nałożenie preparatu brązującego. Tuż po zabiegu skóra jest opalona. Należy pamiętać aby po rozwinięciu się opalenizny zmyć preparat ciepłą wodą. Opalenizna rozwija się przez 6-8 godzin od nałożenia preparatu i utrzymuje się 7 – 10 dni, w zależności od tego, jak pielęgnowana jest skóra. Przyszłym pannom młodym zalecamy profesjonalne zabiegi opalające na co najmniej 2 dni przed ślubem. Firma Fake Bake poleca całą serię preparatów nawilżających, przeznaczonych do pielęgnacji i podtrzymywania opalenizny.

Efekt po zabiegu:

  • Skóra gładka
  • Skóra opalona i odżywiona

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 60 min.

CENA: 
180 zł

 
 
 
 

Arosha to włoska marka specjalizująca się w profesjonalnym body wrappingu. Zabiegi z wykorzystaniem nasączonych substancjami aktywnymi, indywidualnie dobieranymi przez specjalistę w trakcie zabiegu bandażami, pomagają w redukcji cellulit obrzękowego, cellulit włóknistego, w walce z nierównomiernie rozłożoną tkanką tłuszczową, rozstępami oraz wiotkością skóry.

Profesjonalne zabiegi bandażowania doskonale uzupełnia pielęgnacja domowa. Arosha w swojej ofercie posiada szereg specjalistycznych produktów pielęgnacyjnych oraz szczotkę. Szczotkowanie na sucho (brushing) jest doskonałym, ekspresowym, wspomagającym terapię zabiegiem, do samodzielnego wykonywania w domu, który nie tylko przygotowuje skórę do nałożenia odpowiedniego preparatu, ale także sam w sobie daje doskonałe rezultaty pielęgnacyjne.

 

MODELOWANIE, WYSZCZUPLANIE CIAŁA BANDAŻAMI AROSHA (CELLULIT WODNY, OBRZĘKI)

Kondycja skóry:

Składniki:  

Efekt po zabiegu:

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
60 min.

CENA: 
220 zł

 

%