WIZAŻ

 
 

MAKIJAŻ NUDE

 

Każda kobieta pragnie wyglądać świeżo i naturalnie wykorzystując do osiągnięcia tego celu jak najmniejszą ilość produktów kolorowych. Makijaż NUDE zwany również „Make Up No Make Up” jest to minimalistyczny makijaż, który z jednej strony pokryje niedoskonałości naszej skóry, a z drugiej strony upiększy i doda zdrowego blasku.

 CZAS TRWANIA ZABIEGU:
30-40 min.

CENA:
100 zł

MAKIJAŻ KOKTAJLOWY

 

Makijaż mocniejszy niż dzienny jednak bez brokatów, świecideł i ekstrawagancji. Jest on świeży i bazuje na barwach koktajlowych oraz satynowych sieniach. W tym makijażu często eksponuje się usta – koktajl.

 

 CZAS TRWANIA ZABIEGU:
30-40 min.

CENA:
100 zł

 

MAKIJAŻ WIECZOROWY, OKAZJONALNY

 

Mocno podkreślone oczy, bardzo modne w tym sezonie i niesamowicie przyciągające wzrok smokey eye dobrane do anatomii oczu.

 

 CZAS TRWANIA ZABIEGU:
1h

CENA:
150-200 zł

 

MAKIJAŻ SYLWESTROWY

 

Makijaż artystyczny z mocno zaakcentowanymi oczami. Możliwość wykorzystania kryształków Svarowskiego, brokatu, sztucznych rzęs, kosmetyków wodoodpornych. Makijaż utrwalany jest fixerem.

 CZAS TRWANIA ZABIEGU:
40-90 min

CENA:
150-200 zł 

MAKIJAŻ ŚLUBNY

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, nic więc dziwnego, że pragniesz wyglądać olśniewająco w tym dniu. Wszystko powinno być idealne, jak i ty. Dzięki profesjonalnie wykonanemu makijażowi będziesz wyglądała wspaniale i świeżo przez cały dzień, a użycie odpowiednich, luksusowych kosmetyków gwarantuje wyjątkową naturalność i trwałość makijażu. Będzie on towarzyszył Tobie do białego rana – bez konieczności wykonywania ciągłych poprawek. Dobry makijaż ślubny ukryje zmęczenie przygotowaniami, wszelkie defekty, a równocześnie podkreśli Twoją urodę, osobowość, będzie harmonizował z całością Twojego wypracowanego image, doskonale prezentując się na fotografiach i “na Makijaż opiera się na wykorzystaniu kosmetyków wodoodpornych, utrwalaczy, baz i fixerów. żywo”. wykończenie makijażu można zastosować kępki rzęs lub zastosować technikę przedłużania i zagęszczania rzęs Blink&Go, które utrzymują się do 2 tygodni od założenia. Dodatkowo oferujemy: Korekta Pana Młodego oraz Makijaż fotograficzny do ślubnych sesji zdjęciowych.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
40-90 min.

CENA:
150-200 zł

 

MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY

 

Makijaż na ten wyjątkowy bal można wykonać świeżo i delikatnie, bądź też mocno podkreślić oczy lub usta. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
30-40 min. 

CENA:
100-150 zł 

 

FASHION, HAUTE COUTURE

 

Wyjątkowy, niepowtarzalny i oryginalny makijaż inspirowany najnowszymi trendami prosto z pokazów mody.

 

 CZAS TRWANIA ZABIEGU:
30-40 min

CENA:
200-260 zł

 

MAKIJAŻ DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

 

Obsługa sesji zdjęciowych, eventów, pokazów mody, teledysków, produkcji reklamowych i telewizyjnych.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
30-40 min.

CENA:
100 zł

 

NAUKA MAKIJAŻU

 

A może chcesz udoskonalić swoje umiejętności? Zapraszamy na naukę makijażu – indywidualną lub w gronie bliskich Tobie osób. Nie wiesz, jak się malować, jak ukryć niechciane mankamenty a jak podkreślić swoje atuty?

Indywidualna nauka makijażu:

Nauka makijażu jest dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb i wymagań, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób będziesz mogła opanować tę umiejętność. Krok po kroku nauczysz się wykonywać makijaż odpowiedni do Twojego typu urody i okazji, dowiesz się, jak najlepiej nakładać kosmetyki oraz jak modelować Twój kształt twarzy i oczu. Dobierzemy odpowiednią kolorystykę makijażu, kosmetyki odpowiednie do Twojego typu cery oraz dokonamy przeglądu Twojej aktualnej kosmetyczki. Szkolenia grupowe w gronie przyjaciół i znajomych to nie tyko nowe umiejętności, ale i świetna

Proponowane punkty programu:

  • pielęgnacja cery
  • skuteczny demakijaż
  • dobór kolorystyki
  • dobór kosmetyków
  • makijaż na co dzień i na wieczór
  • modelarz kształtu twarzy
  • makijaż oczu
  • makijaż ust
  • triki makijażowe.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 30 min., na pełną lekcję należy przeznaczyć ok. 3 h

CENA:
100 zł, kolejna rozpoczęta godzina 100 zł

 

%