PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

 

VOLUME LASHES 8D

Przedłużanie rzęs Metodą objętościową 2D/8D w salonie kosmetycznym, pozwala uzyskać maksymalne zagęszczenie rzęs. Formuła oraz technika zagęszczania została opracowana z myślą o kobietach, które pragną, by ich spojrzenie nabrało maksymalnie uwodzicielskiego wymiaru. Ultra cienkie włoski pozwalają na aplikację ośmiokrotnie większej ilości niż ma to miejsce przy metodzie 1:1 przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa rzęs naturalnych. Maksymalne zagęszczanie rzęs jest przeznaczone dla każdej kobiety dbającej o swój wygląd. Drobne poliestrowo-jedwabne rzęsy są praktycznie niewyczuwalne. Dzięki nim już po chwili zapomnisz o dopiero co wykonanej aplikacji.

 

 

PIERWSZE ZAŁOŻENIE RZĘS METODĄ VOLUME LASHES 8D

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 3 h

 CENA:
500 zł

 

UZUPEŁNIENIE RZĘS

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 1,5 h

 CENA:
od 220 zł

 

NOUVEAU LASHES

Przedłużanie rzęs metodą Nouveau Lashes 1:1 jest precyzyjną metodą pozwalającą na przedłużenie i pogrubienie rzęs. Jak wygląda aplikacja? Profesjonalistka dokleja pojedyncze rzęsy do każdej naturalnej na całej długości (metoda jeden do jednego). Zabieg zapewnia wyjątkową trwałość aplikacji – nie ma obaw o odklejenie doczepionej rzęsy. Rzęsa wypada wraz z naturalną zgodnie z jej cyklem życia. Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie nawet o pięćdziesiąt procent. Ogromną zaletą metody gwarantującej zagęszczenie i przedłużenie rzęs jest to, że dzięki niej możemy zapomnieć o istnieniu maskary. Czas trwania zabiegu to ok. 3 godziny.

Rzęsy używane podczas doklejania są wyjątkowo lekkie. Przygotowano je z delikatnych jedwabno – syntetycznych włókien. Lekkość pozwala na odczucie komfortu oraz pewności, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych i ich nie obciąża. Rzęsy Nouveau Lashes mają lekko podkręcony kształt, zupełnie jak rzęsy naturalne. Można zauważyć, że są grubsze u podstawy i zwężają się ku końcom. Konstrukcja pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Rzęsy wyglądają na prawdziwe, są wyjątkowo trwałe, eleganckie zawsze równo ułożone. Efekt Nouveau Lashes daje efekt pięknie wytuszowanych prawdziwych rzęs. Przedłużanie rzęs pozwala na ich wydłużenie i pogrubienie nawet o 50%. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych rozmiarach. Można dowolnie wybierać długość, grubość i podkręcenie. Indywidualny dobór uwzględnia kryteria w postaci stanu rzęs oraz osobistych preferencji.

Podczas, gdy wykonywane jest przedłużanie rzęs prosimy klientki o przyjęcie pozycji leżącej oraz zamknięcie oczu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i odprężający. Ważne jest stosowanie indywidualnego podejścia (ocena czynników tj. kształt i stan rzęs naturalnych, wielkości oka itp.). W celu uzyskania idealnego efektu zabieg wykonujemy przy zachowaniu precyzji i ostrożności, bez zbędnego pośpiechu. Czas trwania to ok. 3 godziny. Co wyróżnia tą metodę? Podczas aplikacji stosowany jest specjalny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Cykl wzrostu rzęsy trwa około 8 tygodni (czas od momentu wzrostu rzęsy do chwili jej wypadnięcia). Po 2-4 tygodniach część rzęs naturalnych wypada, co jest stałym procesem, którego nie da się uniknąć. Odbywa się bez względu na to czy rzęsy zostały przedłużone czy nie. Proces ten jest ciągły, a w momencie aplikacji każda z naturalnych rzęs jest w innym stadium wzrostu. W celu utrzymania pożądanego efektu zaleca się bezustanne uzupełnianie rzęs co 2-4 tygodnie, tak by stale zachwycać nieskazitelnym wyglądem. Samo uzupełnianie trwa ok. 1,5h. Rzęsy można też usunąć w dowolnym momencie, bez szkody dla naturalnych rzęs.
Nouveau Lashes nie są przeszkodą do prowadzenia dotychczasowego trybu życia – wykazują odporność na wodę, pot i łzy. Bez obaw można odwiedzać siłownię, chodzić na basen i płakać ze szczęścia. Decydując się na zabieg można zapomnieć o codziennym makijażu przed wyjściem do pracy. Pogrubienie i zagęszczenie rzęs sprawi, że będziesz piękna 24 godziny na dobę przez wiele tygodni, miesięcy i lat.

 • Przyjdź na uzupełnienie 2-4 tygodni po założeniu rzęs.
 • Przez pierwsze dwa dni nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej oraz pływania.
 • Mimo to, że rzęsy są wodoodporne, regularne korzystanie z sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie.
 • Do pielęgnacji i demakijażu rzęs oraz okolic oczu stosuj wyłącznie kosmetyki stworzone na bazie wody.
 • Aby dopełnić efekt proponujemy specjalną maskarę na bazie wody, którą stosuje się do rzęs dolnych.
 • Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.

Podczas wizyty w salonie Tres Jolie dowiesz się w jaki sposób pielęgnować nowe rzęsy. O metodzie dowiesz się więcej czytając najbardziej prestiżowe magazyny kobiece oraz oglądając sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy Nouveau Lashes. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza fakt, że przedłużanie i pogrubianie rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes przynosi doskonałe rezultaty.

Przeciwwskazania:

 • całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie,
 • zapalenie spojówek,
 • choroby alergiczne oczu,
 • infekcje oczu – opryszczka, stany zapalne oczu itp.,
 • zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu,
 • trichotillomania – nerwowe wyrywanie rzęs,
 • retinopatia cukrzycowa,
 • jaskra, zaćma,
 • szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem  zdjąć.
 

 

PIERWSZE ZAŁOŻENIE RZĘS METODĄ 1:1

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 3 h

 CENA:
350 zł

 

UZUPEŁNIENIE RZĘS

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 1,5 h

 CENA:
od 150 zł

 

LET'S GO

Metoda, która jest często wybierana przez celebrytów oraz osoby ze świata mody, laureat nagrody Prix de Beaute Cosmopolitan 2011. Spektakularny wygląd rzęs w zaskakująco krótkim czasie! Rzęsy Let’s Go (Blink&Go) by Nouveau Lashes są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które cenią cenny czas. Marzenie o nadaniu wyrazistego spojrzenia oraz uzyskanie eleganckiego looku zostaną uzyskane błyskawicznie.

Let’s Go (Blink & Go) jest rewolucją w branży stylizacji rzęs. Czas trwania pełnego zabiegu trwa tylko ok. 30 minut, a jego efekty utrzymują się minimum 2 tygodnie, bez konieczności uzupełniania (rzęsy są usuwane przez profesjonalistę). Metodę Let’s Go szczególnie cenią kobiety poszukujące błyskawicznych, spektakularnych rozwiązań na specjalne okazje. Jest to również doskonała alternatywa dla wielogodzinnej aplikacji rzęs. Kobiety, które nie mają wystarczającej ilości czasu, czy też cierpliwości będą oczarowane możliwościami oferowanymi przez zabieg. Rzęsy klejone są pojedynczo, według specjalnie opracowanego wzoru.

Rzęsy klasycznie czarne stworzą magiczną oprawę oczu. Ekstrawagancko kolorowe rzęsy, będą prezentowały się idealnie podczas specjalnych okazji. Zabieg Let’s Go (Blink & Go) może również obejmować przedłużanie rzęs dolnych.

 

 

ZAŁOŻENIE RZĘS METODĄ LET’S GO 

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 20-40 min.

 CENA
180 zł

 

ZAŁOŻENIE RZĘS GÓRNYCH ORAZ DOLNYCH METODĄ LET’S GO 

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 60 min.

 CENA
220 zł

 

 USUNIĘCIE RZĘS PO 2 TYGODNIACH

 

CENA:
20 zł

 

LVL LASHES

Pragniesz, by Twoje rzęsy były piękne jednak nie interesuje Cię przedłużanie i zagęszczenie rzęs? Tres Jolie ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Możesz odwiedzić nas i poznać doskonały sposób, który pozwala na idealne zaokrąglenie kształtu rzęs. Pięknie wyglądające rzęsy bez konieczności wydłużania przy pomocy sztucznych włosków? LVL Lashes nie tylko podkręci, ale również podniesie oraz wydłuży optycznie rzęsy.

Zaokrąglony kształt rzęs zostanie uzyskany poprzez modelowanie ich struktury. Podczas zabiegu wykorzystujemy preparat, dzięki któremu jest możliwa zmiana ułożenia związków cysteinowych, które odpowiadając za naturalne ukształtowanie wyglądu rzęs. Rzęsom zosatnie nadany upragniony kształt, który utrwalamy przy użyciu odpowiedniego preparatu. Pobudzenie naturalnej odbudowy struktury rzęs w nowym, zaokrąglonym kształcie. Procedura zostaje dopełniona nawilżeniem rzęs. Dzięki temu pozostają gładkie, lśniące i zdrowe. Zabieg nie podrażnia okolic oczu i jest całkowicie bezbolesny.

Rzęsy podkręcone od nasady są znacznie lepiej wyeksponowane i wyglądają na dłuższe. Dzięki wykonanemu zabiegowi rzęsy, którym brak dyscypliny (nieregularne, proste, skierowane w dół) zaczynają prezentować się okazale. Podkreślenie naturalnego piękna oraz nadanie spojrzeniu zmysłowego uroku. Jeśli poszukujesz uniwersalnej metody, zdecyduj się na LVL Lashes. Regulacja kształtu a także dobór stopnia podkręcenia pozwalają na wykonywanie zabiegu na długich i gęstych rzęsach. Metodę LVL Lashes Tres Jolie poleca również kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie.

Jak długo będziesz mogła cieszyć się z efektu? Wygląd rzęs utrzymuje się przez cały cykl życiowy, czyli nawet do ośmiu tygodni. Brak uczucia ciężkości, miękkość i naturalny wygląd.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU:
ok. 40 min.

 CENA:
150 zł

 

%