EST LA CHALEUR

 

Est La Chaleur

Francuski balsam w świecy Est La Chaleur, jako jeden z nielicznych na rynku jest w 100% naturalny. W jego skład wchodzą masło Shea, olej kokosowy, witamina A i E oraz olejki eteryczne.

Produkt dostępny na zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

 

CENA:

89 zł

 
 

WŁAŚCIWOŚCI

Naturalnie blokuje negatywne działanie czynników promieniowania UV po silnych ekspozycjach słonecznych, zapobiega łuszczeniu się skóry. Bierze udział w przeciwdziałaniu jej ewentualnemu oparzeniu, zmniejsza plamy i przebarwienia. Balsam, po uzyskaniu płynnej konsystencji, dogłębnie nawilży Twoją skórę, zapobiegnie utracie wody, przyśpieszy regenerację i zapobiegnie jej starzeniu. Dzięki składnikom wydobywanym z Afryki i południa Hiszpanii sprawi, że Twoja skóra stanie się odmłodzona, elastyczna i napięta. Produkt jest również polecany w przypadku problemu cellulitu, rozstępów oraz przy pęknięciach skóry np. pięt i łokci. Szybko się wchłania, odżywia i regeneruje skórę pozostawiając na niej ochronny płaszcz lipidowy. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym polecany jest do przesuszonych włosów – zamyka szczeliny w ich strukturze, likwidując porowatość przy jednoczesnej regeneracji. Stosowany na końcówki, chroni je przed przesuszeniem pod wpływem słońca i słonej wody.

SPOSÓB UŻYCIA

Świecę należy zapalić, odczekać kilka sekund do uzyskania płynnej konsystencji, następnie nałożyć na oczyszczoną skórę i pozostawić do wchłonięcia. Zapach utrzymuje się do 6 godzin.

PROMOCJE