O NAS

 

KATARZYNA PORODZYŃSKA

Dyplomowana masażystka, aromaterapeutka

Dyplomowana masażystka i aromaterapeutka, założycielka Très Jolie, absolwentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kreatywna i niezwykle dokładna, daje zawsze sto procent siebie. 

 

JOANNA NOŻEWSKA

Kosmetolog, dyplomowana wizażystka, charakteryzatorka i stylistka rzęs

Absolwentka Kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Warszawie, dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM, terapeutka skóry oraz stylistka rzęs, założycielka Très Jolie. Pełna energii i wiedzy, którą systematycznie pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i wykładach. 

 

MONIKA SOBCZYK

Kosmetolog 

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, absolwentka kierunku Pielęgniarstwo. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2000 roku, równocześnie systematycznie pogłębiając swoją wiedzę uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach oraz kursach. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz depilacji. Pełna pasji i wyczucia, swoją niedaleką przyszłość wiąże z medycyną estetyczną.

 

OLGA MOCZULSKA

Kosmetolog, manicurzystka i pedicurzystka

Absolwentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie kosmetologa pracuje od niemal dekady. Pełna pozytywnej energii i pasji. Specjalizuje się w zabiegach spa & wellness, ale pozostałe działy kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kosmetologia lecznicza nie są jej obce. Dyplomowany terapeuta skóry Dermalogica Expert.

 

IDA SZANIAWSKA

Kosmetolog, podolog

Absolwentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Niezwykle dokłądna, pełna pasji oraz spokoju. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicząc w licznych szkoleniach nieustannie poszerza swoją wiedzę zyskując coraz większe doświadczenie z zakrasu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz leczniczej.

 

dr RENATA GÓRSKA 

Lekarz medycyny estetycznej, lekarz-dentysta

Wyróżniony absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Cechuje ją jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Pozytywna i ciepła osoba, która w swoich zabiegach jest niezwykle dokładna. Do tematu medycyna estetyczna podchodzi bardzo ambitnie (najnowsze trendy i możliwości), nieustannie pogłębiając swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach.

 

%