O NAS

 

KATARZYNA PORODZYŃSKA

Dyplomowana masażystka, aromaterapeutka

Dyplomowana masażystka i aromaterapeutka, założycielka Très Jolie, absolwentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kreatywna i niezwykle dokładna, daje zawsze sto procent siebie. 

 

JOANNA NOŻEWSKA

Kosmetolog, dyplomowana wizażystka, charakteryzatorka i stylistka rzęs

Absolwentka Kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Warszawie, dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM, terapeutka skóry oraz stylistka rzęs, założycielka Très Jolie. Pełna energii i wiedzy, którą systematycznie pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i wykładach. 

 

OLGA MOCZULSKA

Kosmetolog, manicurzystka i pedicurzystka

Absolwentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie kosmetologa pracuje od niemal dekady. Pełna pozytywnej energii i pasji. Specjalizuje się w zabiegach spa & wellness, ale pozostałe działy kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kosmetologia lecznicza nie są jej obce. Dyplomowany terapeuta skóry Dermalogica Expert.

 

KAROLINA RASIŃSKA

Kosmetolog

Absolwent Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pełna spokoju i zaangażowania, posiada dużą wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz jej najnowszych osiągnięć. Kosmetolog z holistycznym podejściem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz spa & wellness. W trosce o swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe nieustannie uczestniczy w szkoleniach oraz seminariach naukowych.

 

GABRIELA LESIUK

Kosmetolog, manicurzystka i pedicurzystka

Absolwent Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pogodna i zaangażowana, specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz spa & wellness. W trosce o swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe nieustannie uczestniczy w szkoleniach.

 

dr KAROLINA AUGUST 

Lekarz medycyny estetycznej, lekarz-dentysta

 
 
%