O NAS

 

JOANNA PORODZYŃSKA

Kosmetolog, dyplomowana wizażystka, charakteryzatorka i stylistka rzęs

Absolwentka Kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Warszawie, dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM, terapeutka skóry oraz stylistka rzęs, założycielka Très Jolie. Pełna energii i wiedzy, którą systematycznie pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i wykładach. 

 

KATARZYNA PORODZYŃSKA

Dyplomowana masażystka, aromaterapeutka

Dyplomowana masażystka i aromaterapeutka, założycielka Très Jolie, absolwentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kreatywna i niezwykle dokładna, daje zawsze sto procent siebie. 

 

MONIKA SOBCZYK

Kosmetolog 

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, obecnie studentka kierunku Pielęgniarstwo. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2000 roku, równocześnie systematycznie pogłębiając swoją wiedzę uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach oraz kursach. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz depilacji. Pełna pasji i wyczucia, swoją niedaleką przyszłość wiąże z medycyną estetyczną.

 

OLGA MOCZULSKA

Kosmetolog, manicurzystka i pedicurzystka

Absolwentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie kosmetologa pracuje od niemal dekady. Pełna pozytywnej energii i pasji. Specjalizuje się w zabiegach spa & wellness, ale pozostałe działy kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kosmetologia lecznicza nie są jej obce.

 
 

PROMOCJE