O NAS

 

JOANNA PORODZYŃSKA

Kosmetolog, dyplomowana wizażystka, charakteryzatorka i stylistka rzęs

Absolwentka kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Warszawie, dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM, terapeutka skóry oraz stylistka rzęs, założycielka Très Jolie. Pełna pozytywnej enegii i wiedzy, którą systematycznie pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i wykładach. 

 

KATARZYNA PORODZYŃSKA

Dyplomowana masażystka, aromaterapeutka

Dyplomowana masażystka i aromaterapeutka, założycielka Très Jolie, absolwentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kreatywna i niezwykle dokładna, daje zawsze sto procent siebie. 

 

MARTYNA KOTECKA

Kosmetolog, dyplomowana wizażystka i charakteryzatorka 

Absolwentka kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Warszawie, dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM w Warszawie. Od 2008 roku pracuje jako wizażystka/charakteryzatorka na planach filmowych oraz indywidualnie z klientami. W zawodzie kosmetologa pracuje od 4 lat. Doświadczenie zdobywała pod okiem dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej. Pozyskaną wiedzę systematycznie doskonali, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, prowadzonych przez lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej. Doskonale ocenia kondycję skóry i dobiera zabiegi do jej potrzeb. Pracuje na wszystkich urządzeniach dostępnych w gabinecie. Wszystkie jej starania mają jeden cel: aby klient otrzymał usługę najwyższej jakości i wyszedł w pełni zadowolony.

 

MONIKA SOBCZYK

Kosmetolog 

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, obecnie studentka kierunku Pielęgniarstwo. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2000 roku, równocześnie systematycznie pogłębiając swoją wiedzę uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach oraz kursach. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz depilacji. Pełna pasji i wyczucia, swoją niedaleką przyszłość wiąże z medycyną estetyczną.

 
 

PROMOCJE