DEPILACJA WOSKIEM

 

LYCON

Depilacja woskiem jest jedną z najprecyzyjniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wykorzystanie właściwości rozgrzanego włosku pozwala na jednoczesne usunięcie łodygi oraz cebulki włosa, dzięki czemu efekt zabiegu utrzymuje się dłużej niż po tradycyjnym goleniu, a odrastające włoski są słabsze i cieńsze.

W Très Jolie do depilacji wykorzystujemy wyłącznie produkty renomowanej australijskiej marki Lycon. Woski Lycon są wytwarzane na bazie naturalnych składników – najwyższej jakości olejków aromaterapeutycznych i żywic, dzięki czemu charakteryzują się one niezwykłą elastycznością, a także właściwościami odżywczo-regenerującymi. Zarówno skład produktów jak i najwyższa jakość techniki sprawiają, że depilacja woskiem Lycon jest bezpieczna, bardzo precyzyjna oraz praktycznie bezbolesna i na długo pozostawia skórę gładką i delikatną w dotyku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu Très Jolie mieszącego się przy skrzyżowaniu ulicy Broniewskiego z Elbląską na Żoliborzu w mieście Warszawa.

 
 

%